Distribütörlüklerimiz

Distribütörlüklerimiz

Aksu Gıda olarak, distribütörlüğünü yaptığımız markaları görebilir ve bu markalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yağmur Süt Ürünleri Logo

Zengin Çeşitlerle, Muhteşem Lezzetler.

Yağmur Süt ve Süt Ürünleri

Yağmur Süt, 2001 yılında Süt ürünleri ve özellikle peynir çeşitleri ile üretime başlamıştır.
Tüketicilerine lezzetin besin değeri bozulmamış halini sunmayı hedeflemiş olan Yağmur Süt bulunduğu pazarı
zenginleştiren bir markadır. Üretim tesislerinde yüksek teknolojiyi geleneksel yöntemlerle harmanlayarak Türk sofralarının doğal lezzetlerle buluşmasını sağlayan Yağmur Süt, Klasik Peynir, Yöresel Peynir, Tereyağı, Kaymak gibi 70’ den fazla ürün çeşidi ile marka değerine güç katmaya devam ediyor.
Markanın başlangıç ilkesi olan doğal ve sağlıklı üretim,
İstanbul entegre tesislerde en üst gıda güvenliği ve hijyen tedbirleriyle sabır ve özenle gerçekleşmektedir.

Ürünleri İncele
Yağmur Süt Ürünleri Aksu Gıda
Toto Aksu Gıda
Toto Logo

Eğlence Burada !

TOTO

90’lı yılların başında doğan ve kelime anlamı Batı dillerinde “Küçük çocuk” ve “Küçük hayvan yavrusu” olan “TOTO” markası, 2014 yılında sektörün önde gelen firmalarından olan Elvan Gıda bünyesine katılmıştır.
Yalnızca çocukların değil diğer aile bireylerinin de keyif alacağı “TOTO” markalı ürünler, sürekli kendini geliştirerek global markalaşma yolculuğunu sürdüren “Elvan Gıda” bünyesinde dünyanın kabul ettiği ve hassasiyet gösterdiği standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Ürünleri İncele
Kırpeteği Bal Logo

Petekli Akasya Çiçek Balı.

Kırpeteği

Kırpeteği, Türkiyenin dört bir yanından topladığı balları özenle ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerine ulaştırmaktadır. Güvenilir ekibi ve kaliteli ürünleri ile Türkiye’nin dört bir yanından özenle topladığı balları dünyanın bir çok ülkesine ihraç etmektedir. Kırpeteği ailesi olarak doğal ballarımız ile sofralarınızda olmaktan onur ve mutluluk duymaktayız.

Ürünleri İncele
Kırpeteği Bal Aksu Gıda