Hakkımızda

Hakkımızda

Aksu Gıda Hakkımızda Görsel 01
Yılların Deneyimi, Tecrübesi

Aksu Gıda

Aksu Gıda kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyeti ve doğru ürün felsefesiyle, güven ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla hem bayiliklerini yaptığı üreticiler için hem de mevcut müşterileri için üstlendiği görevleri layığıyla yerine getirmeye çalışmaktadır. Sabır, özen ve istikrarlı çalışmalarımızın sonucu olarak sektörde başarılı firmalar arasında yerimizi aldık. Gün geçtikçe mevcut tecrübemizi teknolojinin getirdiği tüm imkanlarını kullanarak hep daha ileri taşımaya çalışmaktayız.

  • Kaliteli Ürünler

  • Sektörün Önde Gelen Markaları

  • Yenilikçi ve Geleneksel Lezzetler

Sektörün Lideri

Uzun yıllardır gıda sektörünün önde gelen isimlerinden olan Aksu Gıda, müşterileri için her zaman kaliteyi, tazeliği ve uygun fiyat politikasını ön planda tutmuştur.
Türkiye’nin 81 iline ulaşan Aksu Gıda şuanda aktif olarak Yağmur Süt Ürünleri, Toto ve Kırpeteği gibi marketlerin önde gelen markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır.

Ürünlerimizi steril ortamlarda paketledikten ve hazırladıktan sonra alanında uzman dağıtım çalışanları ve soğutuculu araçlarımız ile ürünlerinizi hiçbir bozulmaya maruz bırakmadan güven ile sizlere en yakın satış noktalarımıza ulaştırıyoruz. Sizlerde  ürünlerimizi satın almak için anlaşmalı olduğumuz mağazaları ziyaret edebilir ve Aksu Gıda’nın kaliteli hizmetine erişebilirsiniz.

285

Market

480k

Mutlu Müşteri
Aksu Gıda Hakkımızda Görsel 02

Vizyonumuz

“Kaliteli ve özgün ürünlerimizi ve dağıtımını gerçekleştirdiğimiz ürünleri Türkiye’nin 81 iline ulaştırmak ve müşterilerimiz ile buluşturmak.”

Misyonumuz

“Aksu Gıda olarak misyonumuz; ortaklık kurduğumuz firmalar ile birlikte sektöre öncülük etmek ve uygun fiyat stratejisi ile geleceğe yönelik istikrarlı, sağlam bir temel oluşturmak.”

Entegre Politika

Sertifikalarımız